[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”2509″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”custom_link” img_link_target=”_blank” link=”https://www.ebeautymarket.ir/my-account/”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

هدف ما ایجاد یک محیط سالم و امن در بیوتی مارکت است. به همین دلیل این قوانین به عنوان یک مرجع برای همه کاربران از جمله خریدارن و فروشندگان به منظور سالم نگه داشتن این محیط برای خرید و فروش تدوین شده و لازم الاجراست. ما متعهد به حفظ محیطی امن با تلاش تک تک شما هستیم.
هر فردی درمقام مصرف کننده دارای حقوقی است که این حقوق می بایست از جانب تولید کنندگان و توزیع کنندگان محصولات محترم شمرده شود.
این قانون مجموعه اصول و قواعدی است که برای مبادله آسان و ایمن اطلاعات در واسط های الکترونیکی و با استفاده از سیستم های ارتباطی جدید به کار می رود.
امنیت خرید و فروش و آسودگی خاطر فروشندگان از مسائل حائز اهمیت برای ما است و همواره می کوشیم در این راستا فروشی آسان، امن و لذت بخشی را برای فروشندگان خود پدید آوریم. بیوتی مارکت به تمامی فروشندگان گرامی توصیه می نماید کلیه موارد ذیل را به دقت مطالعه نمایند ، تا در هنگام فروش کالا دچار مشکل نگردند. کلیه اصول و قوانین ‏ منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق فروشنده و مصرف کننده می باشد.

قوانین عمومی
فروشندگان کالا در بیوتی مارکت و استفاده از خدمات این سامانه به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه ی استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات آن است. توجه داشته باشید که فروش کالا نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کلیه شرایط و قوانین بیوتی مارکت از سوی فروشنده می باشد.
قوانين و مقررات بیوتی مارکت همواره با هدف ارائه خدمات بهتر و مطمئن تر بروز خواهد شد. هر كاربر بیوتی مارکت تأييد مي نمايد كه همواره صفحه قوانين و مقررات را مطالعه نموده و كليه شرايط را پذيرفته است.

قوانین ثبت محصول
کالا باید حتما نو و سالم باشند و از ثبت کالاهای دسته دوم و کارکرده خودداری فرمایند. در هنگام ثبت کالا بایستی اطلاعات موثر در تصمیم گیری مصرف کنندگان جهت خرید در اختیار مصرف کنندگان قرار دهند و قوانین ذیل را رعایت فرمایند:

1. ثبت مشخصات فنی و ویژگیهای کاربردی کالا به صورت صحیح و کامل ( در صورتی که کالای شما اصل نبوده حتما در بخش مشخصات محصول بیان نمایید در غیر این صورت کالای شما اصل تلقی می گردد.)
2. فروشندگان در تبليغ كالای خود نبايد مرتكب فعل يا ترك‌ فعلي شوند كه سبب مشتبه شدن و يا فريب مخاطب از حيث كميت و كيفيت شود.
3. فروشندگان براي فروش كالای خود تبليغ مي‌كنند نبايد ‌سلامتي افراد را به خطر اندازند.
4. فروشنده بايد به نحوي تبليغ كند كه مصرف كننده به طور دقيق،‌صحيح و روشن اطلاعات مربوط به كالا را درك كند.
5. مسئولیت تعیین و درج قیمت کالا بر عهده فروشنده می باشد. ارائه سیاست های قیمت گذاری ثابت و مشخص و رقابتی حداقل برابر با قیمت کالا های همانند در سایر فروشگاه ها (اعم از اینترنتی و غیر اینترنتی ) باعث افزایش فروش کالای شما خواهد گردید.
6. ثبت کلیه هزینه هایی که برای خرید کالا بر عهده مشتری خواهد بود (از جمله قیمت کالا میزان مالیات، هزینه حمل)

توجه فرمایید از فروش کالاهایی که خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشند ممانعت به عمل خواهد آمد. به این جهت، بیوتی مارکت برای رفاه حال فروشندگان، یک لیست از کالاهای ممنوعه و غیرقابل فروش بر روی بیوتی مارکت را در اختیار شما می گذارد. توجه داشته باشید که کلیه مسئولیت ها و عواقب فروش کالای ممنوعه موجود در لیست زیر بر عهده فروشنده کالا بوده و بیوتی مارکت مختار است خرید این گونه کالاها را بدون هماهنگی با خریدار و یا فروشنده در هر مرحله از خرید لغو نماید.

لیست کالاهای غیر قابل فروش در بیوتی مارکت

· الکل و انواع مشروبات الکلی
· حیوانات و محصولات حیات وحش (شامل حیوانات وحشی)
· آثار باستانی
· لوازم آرایشی دست دوم
· پول و تمبر تقلبی
· کارت های اعتباری
· ارز، بدون هیچ محدودیتی شامل ارز دیجیتالی
· مواد مخدر، دارو (با نسخه یا بی نسخه)، مواد توهم زا و یا موادی شبیه به مواد مخدر مرتبط با انحرافات جنسی
· تجهیزات مخابراتی، تجهیزات نظارت الکترونیکی و دیگر تجهیزات الکترونیکی مشابه مانند de-scrambler تلویزیون کابلی، اسکنر رادار، دستگاه های کنترل سیگنال ترافیک، دستگاه های استراق سمع و شنود
· محصولات تحریم شده
· اسلحه، مواد منفجره، تجهیزات نظامی، مهمات نظامی، سلاح هایی مانند اسپری فلفل، کپی دقیق اسلحه، سلاح های شک آور و غیره
· اجناس مربوط به دولت یا پلیس مانند مدالها، نشانها و یا یونیفرمها
· اعضای بدن انسان و یا باقیمانده آن
· دستگاه های قفل شکن
· بلیط های بخت آزمایی
· آفت کش ها
· دستگاه ها و هر گونه وسیله قمار
· اجناس مصادره شده
· سهام، سایر اوراق بهادار و تمبرهای قانونی
· توتون و تنباکو و مواد مربوطه، از جمله سیگارهای الکترونیکی
· اجناس زشت و ناپسند، فتنه ساز یا خیانت انگیز، پورنوگرافی
· کالاهای چاپ شده، کتابها، فیلم ها، ویدیوها و یا بازی های ویدئویی که در کشورغیرمجاز میباشند مانند آنهایی که به دین اسلام توهین کرده، فساد را شایع کرده، ایده تروریسم یا گروه های غیر مجاز را تشویق کرده، نفاق انگیز بین قومیت و ادیان کشور بوده، میهن دوستی را مورد تمسخر قرار داده و یا استعمار غرب یا شرق را ترویج میدهند.
· اجناس مسروقه
· اجناس با برچسب تقلبی
· کالاهای قاچاق
· هر نوع سند، مورد یا محصول که بر علیه بنیاد اسلام، عزت ملی، و امنیت عمومی باشد یا صلح را بر هم بزند.
· محصولاتی که توسط قانون ایران یا به دلایل مذهبی ممنوع شده یا که واردات و صادرات آنها در ایران با توجه به قوانین گمرکی ممنوع اعلام شده است.

و هر کالای ممنوعه دیگری یا کالای محدود شده توسط قانون برای خریدار و یا فروشنده و یا هر کالایی که موجب تشویق کارهای غیر قانونی شود.

ارسال کالا به خریدار
بیوتی مارکت پس از صدور صورت حساب و تکمیل عملیات خرید توسط خریدار یک نسخه از سفارش برای مشتری و یک نسخه برای فروشگاه ارسال خواهد کرد. فروشنده از طریق پیام کوتاه یا ایمیل از فروش یکی از محصولات فروشگاهش مطلع می‌گردد.
فروشنده می بایست حداکثر طی زمان ثبت کرده در محصول اقدام به ارسال سفارش به آدرس مشتری که در بخش فروش فروشگاه توسط بیوتی مارکت اعلام گردیده نموده و کد رهگیری مرسوله را به بیوتی مارکت و خریدار اعلام نماید.
در صورت عدم ثبت کد رهگیری معتبر توسط فروشنده در موئد مقرر فاکتور “ارسال نشده” تلقی می گردد و ممکن است هر لحظه بنا به درخواست خریدار فاکتور لغو شده و مبلغ پرداختی به خریدار استرداد یابد در این حالت مسئولیت بروز هر گونه مشکل و ضرر احتمالی بر عهده فروشنده خواهد بود.
تحویل سالم کالا به خریدار در محل آدرس ثبت شده خریدار بخشی از تعهدات فروشنده بوده و در صورت آسیب کالا در روند ارسال مسئولیت پیگیری و رفع مشکل با فروشنده کالا خواهد بود.

از آنجایی که ارسال کالا به خریدار و مرجوع نمودن کالا مستلزم هزینه و زمان می باشد، لازم است فروشده دقت کافی در ارسال کالا ها، مطابق سفارش خریدار را داشته باشد تا از بروز مشکلات آتی جلوگیری نماید. همچونین در صورتی که فروشنده اقدام به ارسال کالایی خارج از فاکتور پرداخت شده توسط خریدار نموده و یا اقدام به ارسال کالای جایگزین بدون هماهنگی با پشتیبانی بیوتی مارکت نماید، هیچگونه مسئولیتی در جهت پیگیری اینگونه موارد متوجه پشتیبانی بیوتی مارکت نخواهد بود.

نکته :
فروشنده میتواند برروی بسته ی ارسالی مشخصات کالا (مثل رنگ، سایز یا مشخصات درج شده روی بدنه کالا ) را درج نمایید تا در صورت مغایرت داشتن محصول با خرید ثبت شده، خریدار نیازی به باز نمودن بسته نداشته باشد.

احترام به حریم خصوصی اشخاص
لازم است در کلیه ارتباطاتی که به دلیل استفاده از خدمات بیوتی مارکت بین خریدار و فروشنده ایجاد می گردد هویت فروشنده یا خریدار و قصد وی از ایجاد تماس به طور روشن و صریح در شروع مکالمه بیان شود. هرگونه تماسی باید به روشی معقول در وقت مناسب برقرار شود تا مانع از مزاحمت گردد.

قوانین حاکم بر فروش
فروشگاه می بایست حداقل از ساعت 9 الی 16 در تمامی روزهای کاری به جز تعطیلات رسمی کشور پاسخگوی تماس مشتریان و کارشناس بیوتی مارکت باشند. در صورتي كه فروشنده، كالای ديگري غير از موضوع معامله‌ يا تعهد را براي خریدار ارسال نمايد، كالا ارجاع داده مي‌شود و هزينه ارسال و بازگشت کالا به عهده فروشنده خواهد بود.
در خواست دریافت هرگونه وجه از خریدار خارج از بیوتی مارکت خلاف قوانین بیوتی مارکت می باشد و در صورت مشاهده و یا گزارشی از سوی خریداران از ادامه فعالیت فروشگاه جلوگیری می گردد.
فروش کالا به مشتری نهایی توسط فروشنده صورت می پذیرد و بیوتی مارکت صرفا زیر ساخت انجام فروش را فراهم می نماید. لذا مسئولیت صدور فاکتور در وجه مشتری بر عهده فروشنده می باشد و بیوتی مارکت هیچ مسئولیتی در قبال آن و مسائل مربوط به آن ندارد.
در صورت صدور فاکتور در وجه و یا بنام بیوتی مارکت و اظهار نمودن آن در گزارشات مالیاتی، مراتب مورد تایید این شرکت نبوده و همچنین این شرکت هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت و مسئولیت خسارت وارده به عهده فروشنده خواهد بود.
فروشنده تضمین می نماید که تمامی کالاهای تحویلی به مشتری مطابق قوانین جمهوری اسلامی تولید شده و یا از مبادی رسمی کشور وارد گردیده است. همچنین کالاهای نو و سالم و مطابق توصیفات اعلام شده از نظر کیفیت، رنگ، اندازه، جنس، نحوه نگهداری و شستشو و سایر ویژگیها خواهد بود و چنانچه در این ارتباط خسارتی به بیوتی مارکت، یا مشتری نهایی وارد آید، فروشنده متعهد به جبران خواهد بود.
فروشنده اعلام می دارد که مالک کالا بوده و معارض ندارد و حقوق مالکیت صنعتی (در صورت وجود)،مالکیت معنوی و سایر حقوق قانونی و عرفی،متعلق به اوست یا حق بهره برداری از این حقوق و عرضه کالاهای مربوطه را دارد و مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران مجاز به فعالیت اقتصادی و تجاری می باشد.
فروشنده مسئول به روز نگهداری موجودی و قیمت محصولاتی که در فروشگاه خود قرار داده‌اند هستند. فروشنده متعهد است که در صورت اعمال هر گونه تغییر در نوع بهای کالا، توقف تولید یا عرضه محصول، و همچنین تخفیف های ارائه شده در اسرع وقت کالای ثبت شده را ویرایش و به روز نماید. در غیر این صورت مسئولیت کلیه خسارت های وارده به بیوتی مارکت و مشتری نهایی، بر عهده فروشنده می باشد.
مسئولیت انجام تمامی امور کنترل کیفیت بر عهده فروشنده می باشد و بیوتی مارکت هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ندارد. تنها در صورت بروز هر گونه ادعا از سوی مشتریان مبنی بر معیوب و یا ناقص بودن کالا و یا عدم تطابق آن سفارش ثبت شده (اعم از رنگ و سایر ویژگی های کالا) بیوتی مارکت نسبت به بررسی موضوع اقدام خواهد نمود. بر مبنای نظر کارشناسی بیوتی مارکت، اقدامات لازم اعم از تعویض کالا و یا عودت مبلغ سفارش به مشتری از سوی فروشنده صورت خواهد پذیرفت.
فروشندگان موظفند کلیه اطلاعات ارسالی از طرف بیوتی مارکت، از جمله مشخصات خریدار را نزد خود محرمانه نگاه دارند. مسئولیت هر گونه سوء استفاده از این مشخصات بر عهده فروشنده می باشد.
بیوتی مارکت پس از تایید خریدار و یا اتمام 7 روز ضمانت کالا، بهای محصولات فروش رفته را (به غیر از سفارشات عودت داده شده) که از مشتری دریافت کرده، طی حواله بانکی به فروشنده پرداخت خواهد نمود.
در صورت مغایرت در حساب ها، تنها طی 7 روز پس از انجام پرداخت می توانند مراتب را به بیوتی مارکت اعلام نمایند. بدیهی است پس از این بازه زمانی، هیچ گونه تغییری اعمال نخواهد شد.
بیوتی مارکت در کلیه مراحل فروش کالا از لحظه انجام شدن خرید تا تسویه حساب با فروشنده ممکن است جهت انجام هماهنگی بیشتر و یا اطلاع رسانی شرایط خاص با فروشنده تماس تلفنی برقرار نماید. لازم است فروشنده در روزهای کاری ساعات 9 الی 16 به شماره تماس ثبت شده خود در بیوتی مارکت پاسخگویی داشته باشد. در صورت عدم پاسخگویی فروشنده به تماس تلفنی کارشناسان فروش، بیوتی مارکت هیچ گونه مسئولیتی در قبال متضرر شدن احتمالی فروشنده نخواهد داشت.

ضمانت بازگشت کالا
فروشنده کالا می بایست حداقل هفت روز كاري، وقت‌ براي “انصراف از خرید” توسط خریدار بدون تحمل جريمه و يا ارائه دليل برای محصولات خود داشته باشد.‌ تنها هزينه تحميلي بر خریدار هزينه ارسال و باز پس فرستادن كالا خواهد بود.
ضمانت بازگشت کالا بر اساس قوانین مندرج در صفحه شرایط بازگشت کالا خواهد بود. شروع اعمال حق انصراف 7 روز از تاريخ تسليم كالا به مصرف کننده خواهد بود.
به محض استفاده مصرف كننده از حق “انصراف از خرید”، فروشنده توافق می نمایند عودت کالا تا 7 روز از زمان تحویل به مشتریان قابل قبول باشد. “انصراف از خرید” خریدار در مواردي كه شرايط خاصي بر نوع كالا حاكم است اجرا نخواهد شد.

لازم به ذکر است در هنگام عودت کالا توسط خریدار و پذیرش کالا توسط فروشنده ، بسته به نوع کالا و مشکل اعلام شده توسط خریدار ، فروشگاه موظف است حداکثر تا 48 ساعت کاری نتایج تست و دریافت کالا را به بیوتی مارکت اعلام فرمایند در غیر این صورت وجه پرداختی به خریدار باز خواهد گشت.

عدم تامین کالا
در صورت عدم تامین و ارسال کالا توسط فروشنده طی 48 ساعت کاری، بیوتی مارکت میتواند راسا نسبت به لغو سفارش اقدام نموده و فروشنده متعهد به پرداخت جریمه خواهد بود.

حل اختلاف
در صورت بروز اختلاف میان خریدار و فروشنده و یا هر گونه اختلاف در رابطه با قوانین و یا در تفسیر مفاد آن ابتدا طرفین تلاش می نمایند تا از طریق مذاکره مورد را رفع نمایند. در صورتی که مشکل طی مذاکره بین خریدار و فروشنده مرتفع نگردد موضوع به بخش داوری بیوتی مارکت ارجاع شده و نماینده بیوتی مارکت در صورت لزوم با دریافت مستندات لازم از خریدار و فروشنده نسبت به بررسی موضوع اقدام نموده و نتیجه را به طرفین اعلام می نماید. لازم به ذکر است نتیجه اعلام شده توسط نماینده بیوتی مارکت برای خریدار و فروشنده لازم الاجراست. و بیوتی مارکت نیز مطابق نظر نماینده داوری در صورت لزوم اقدام به واریز وجه به حساب خریدار و یا فروشنده می نماید و مسئولیت بیوتی مارکت در زمینه حل مشکل خاتمه یافته تلقی می گردد. در این حالت در صورتی که همچونان یکی از طرفین نسبت به نتیجه اعتراض داشته باشد میبایست نسبت به پیگیری موضوع از طریق مراجع ذی صلاح قضائي در مشهد اقدام نماید.

نقض قوانین و خدمات بیوتی مارکت
در صورت نقض قوانین بیوتی مارکت توسط فروشنده بیوتی مارکت این حق را برای خود محفوظ می دارد که از ادامه فعالیت فروشگاه، یا فروش کالا و یا ادامه فعالیت کاربر جلوگیری نماید.

قوانین ودیعه فروشگاه
بیوتی مارکت جهت حفظ کیفیت فروشگاه ها و ایجاد تجربه مطلوب برای خریداران و در نتیجه افزایش فروش فروشگاه ها، اقدام به اخذ مبلغی به عنوان ودیعه فروشگاه می نماید. این ودیعه در هنگام ساخت فروشگاه توسط فروشنده پرداخت میشود و در صورت پایان همکاری فروشنده با بیوتی مارکت و حذف فروشگاه به صورت خودکار به فروشنده استرداد می یابد.
لغو شدن خرید توسط فروشنده و تاخیر در ارسال کالا تجربه نامطلوبی از خرید در بیوتی مارکت را برای خریداران رقم خواهد زد و منجر به کاهش اطمینان و تمایل به خرید مجدد از بیوتی مارکت برای آنها خواهد شد. در این حالت نه تنها فروشنده مذکور بلکه همه فروشندگان بیوتی مارکت متضرر خواهند شد. لذا بیوتی مارکت برای جلوگیری از این موضوع و حفاظت از دیگر فروشندگان خود جریمه های برای این موارد در نظر گرفته است. مبلغ جریمه اخذ شده از فروشنده به کاربر خریدار اختصاص می یابد تا این تجربه نامطلوب را در دید خریدار کمرنگ تر نماید.

با قبول قوانین هنگام ساخت فروشگاه در بیوتی مارکت شما تایید می نمایید که بیوتی مارکت این حق را داراست در صورت وقوع هر یک از موارد ذکر شده در لیست زیر، مبلغ تعیین شده را از ودیعه فروشگاه کسر نماید.

عدم پاسخگویی فروشنده منجر به لغو فاکتور
پس از انجام شدن هر خرید کارشناس بیوتی مارکت جهت پیگیری ارسال کالا با فروشنده تماس تلفنی برقرار می نماید. همچونین انجام شدن خرید از طریق پیامک و نوتیفیکیشن به فروشنده اعلام می گردد. در صورت عدم پاسخگویی فروشنده به تماس تلفنی کارشناس بیوتی مارکت طی 2 روز کاری و لغو شدن فاکتور به این دلیل مبلغ 15 هزار تومان به عنوان جریمه از ودیعه فروشنده کسر می گردد.

لغو خرید توسط فروشنده
لازم است فروشنده به صورت دوره ای محصولات خود را بررسی نموده، موجودی و قیمت آنها را همواره به روز نگاه دارد. در صورتی که کالایی از فروشگاه خریداری شود و فروشنده به دلیل مغایرت قیمت و یا اتمام موجودی امکان ارسال کالا را نداشته باشد در این حالت در صورتی که فروشنده حداکثر تا ساعت 12 ظهر روز کاری بعد موضوع را به پشتیبانی بیوتی مارکت اطلاع دهد، مبلغ 5 هزار تومان به عنوان جریمه از ودیعه فروشنده کسر می گردد، در صورتی که فروشنده موضوع را در روز دوم پس از خرید به اطلاع پشتیبانی بیوتی مارکت برساند. مبلغ 8 هزار تومان به عنوان جریمه از ودیعه فروشنده کسر می گردد. همچون برای لغو خرید در روز سوم به بعد مبلغ 12 هزار تومان جریمه اعمال می گردد. لازم به ذکر است در صورتی که فروشنده موجود بودن کالا را به هر طریقی تایید نمایید اما بعد از آن اقدام به لغو فاکتور نماید مبلغ 15 هزار تومان جریمه خواهد گردید.

تاخیر در ارسال کالا
در صورتی که مدت زمان ارسال کالا توسط فروشنده بیش از زمانی که هنگام ساخت محصول قید نموده است گردد مبلغ 2 هزار تومان به عنوان جریمه از ودیعه فروشنده کسر می گردد.

ثبت کد رهگیری نامعتبر
در صورتی که فروشنده کالا اقدام به ثبت کد رهگیری نامعتبر نماید مبلغ 5 هزار تومان به عنوان جریمه از ودیعه فروشنده کسر می گردد.

ارجاع به خرید مستقیم خارج از سیستم بیوتی مارکت
در صورتی که برای بیوتی مارکت محرز گردد که یک فروشنده کاربران بیوتی مارکت را بر خلاف قوانین به خرید خارج از سیستم بیوتی مارکت تشویق و یا ارجاع می نماید، از آنجایی که این عمل باعث مخدوش شدن امنیت بیوتی مارکت در نظر خریدار و در نتیجه متضرر شدن دیگر فروشندگان میگردد در این صورت مبلغ 20 هزار تومان به عنوان جریمه از ودیعه فروشنده کسر می گردد.

تقلب فروشنده
در صورتی که برای بیوتی مارکت محرز گردد که یک فروشنده به هر دلیلی اقدام به انجام هر گونه تقلب و یا خرید و فروش غیر واقعی می نماید، فروشگاه و کاربر مورد نظر مسدود شده و معادل کل مبلغ ودیعه پرداختی جریمه اعمال می گردد. همچونین بیوتی مارکت این حق را داراست در صورتی که انجام تقلب فروشنده منجر به ضرر و زیان به بیوتی مارکت شده باشد تا دو برابر مبلغ ضرر و زیان وارده از فاکتور های فروشگاه کسر نماید. همچونین حق هر گونه اقدام حقوقی مورد نیاز برای بیوتی مارکت محفوظ است.

اهانت فروشنده
از آنجایی که رعایت احترام متقابل میان کارشناسان، فروشندگان و خریداران از اولیت های بیوتی مارکت است، در صورتی محرز شدن اهانت فروشنده به خریداران و یا کارشناسان بیوتی مارکت، فروشگاه و کاربر مورد نظر مسدود شده و معادل کل مبلغ ودیعه به عنوان جریمه فروشنده در نظر گرفته خواهد شد. همچنین حق هر گونه اقدام حقوقی برای بیوتی مارکت محفوظ است.
در صورتی که به دلیل هر یک از موارد بالا مبلغی از ودیعه فروشگاه کسر گردد، سیستم به صورت خودکار مبلغ کسر شده را از اولین فاکتور فروشنده که با وی تسویه حساب شود کسر نموده و ودیعه را شارژ می نماید.
در صورتی که ودیعه فروشگاه به دلیل جریمه فروشگاه کمتر از حد مجاز گردد، فروشگاه به صورت خودکار از دید عموم کاربران مخفی می گردد و فروشنده می بایست نسبت به شارژ مجدد مبلغ ودیعه اقدام نماید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]